Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мельниківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 33369833) був реорганізований і увійшов до складу Медведівської громади

Символіка

ОПИС ГЕРБА

У зеленому полі срібний косий лапчатий хрест, який супроводжується справа срібною квіткою підсніжника складчастого, зліва - срібним суцвіттям (зонтичною напівкулеподібною китицею) ведмежої цибулі, і унизу заповнений чорним кольором, в якому три срібні краплі (одна і дві), що падають згідно щита. Поверх всього в верхній частині щита герба срібний голуб, повернений прямо, з золотим німбом навколо голови, розпростертими крилами й притисненими лапками.

Щит увінчаний золотою короною, на вінці якої п'ять золотих колосків, середні з яких нижче крайніх, з чорним стовбуром дуба черешчатого з зеленою кроною, що виростає з корони.

Щитотримаці, що стоять на зеленому земляному підніжжі з золотими уступами: справа - ієромонах в чорному клобуку, чорній рясі, поверх якої надіта золота єпитрахиль, що тримає в правій руці срібне кадило; зліва - гайдамак, в чорній шапці, сірій сорочці, темно-сірих штанах і чорних чоботах, підперезаний корчневим вузьким паском, за який заткнуті піхви, з яких виходить рукоятка ножа, і який тримає лівою рукою бойову косу. Під щитом покладена срібна стрічка з написом на ній зеленими буквами "МЕЛЬНИКИ".

Геральдичний опис та еталонне кольорове зображення герба затверджені 4-ою сесією Мельниківської сільської ради VІ скликання 25 березня 2011 року. Рішення №4-8/VІ від 25.03.2011 р.

Герб склали та описали геральдист Черкаського обласного геральдичного товариства Толкушин Олег Геннадійович та вчений секретар товариства, краєзнавець Самков Олександр Миколайович, зобразили художники Афонін Віктор Андрійович та Чікало Богдан Петрович.

Символіка розроблена за сприянням мецената Островського Олега Анатолійовича.

ОПИС ПРАПОРА

У зеленому полотнищі білий косий лапчатий хрест, поверх якого в центрі білий голуб, повернений прямо, з жовтим німбом навколо голови, розпростертими крилами й притисненими лапками.

Співвідношення сторін полотнища 2:3 (ширина до довжини); розмір голуба з німбом по висоті складає 1/2 ширини полотнища.

Вексилологічний опис і еталонне кольорове зображення прапора (масштабно зменшене) затверджені 4-ою сесією Мельниківської сільської ради VІ скликання 25 березня 2011 року. Рішення №4-8/VІ від 25.03.2011 р.

Прапор склали та описали геральдист Черкаського обласного геральдичного товариства Толкушин Олег Геннадійович та вчений секретар товариства, краєзнавець Самков Олександр Миколайович, зобразили художники Афонін Віктор Андрійович та Чікало Богдан Петрович.

Символіка розроблена за сприянням мецената Островського Олега Анатолійовича.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування