Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мельниківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 33369833) був реорганізований і увійшов до складу Медведівської громади

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у апараті сільської ради

Мельниківська  сільська рада Чигиринського району Черкаської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади    спеціаліста землевпорядника.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування , стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6
  • копія документа про освіту
  • копія паспорта
  • електронна декларація про доходи за 2018 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Мельниківську  сільську раду   за адресою: 20933, Черкаська обл., Чигиринський р-н., с. Мельники,                                   вул. Холодноярська,буд.114.

Телефони для довідок: 04730-94-3-44.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 08 листопада 2019 року.

Мельниківська  сільська рада

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування